Miesieczne archiwa: Luty 2018

OGŁOSZENIE o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego NR SZD.ZP.1.2018 na wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach projektu pn. „Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, poprzez wyposażenie i adaptację pracowni szkół zawodowych z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

stowarzyszenie_unia

SZD.ZP.1.2018                                                                                                              Dzierżoniów, dnia 22.02.2018 r.

o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego NR SZD.ZP.1.2018

na wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach projektu
pn. „Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, poprzez wyposażenie
i adaptację pracowni szkół zawodowych z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego”
,

NIP 882-212-26-21

tel. 74 81 08 431

• Wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach projektu pn. „Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, poprzez wyposażenie i adaptację pracowni szkół zawodowych z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

• Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego składa się z dwóch części. Część pierwsza – zaprojektowanie, wykonanie, oraz montaż: 14 tablic informacyjno-pamiątkowych; 1 000,00 sztuk etykiet samoprzylepnych; wykonanie 14 roll-upów. Część druga: wykonanie oraz publikację jednego artykułu prasowego w lokalnej prasie (jedna emisja) o formacie A3 (cała strona).

• Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 1.

• Każda część ogłoszenia będzie oceniana osobno.

• W przypadku zaoferowania przedmiotu zamówienia innego niż wskazany przez Zamawiającego, oferta podlega odrzuceniu.

1. Kryterium wyboru oferty: cena 100% (o wyborze oferty decyduje najniższa cena).

1. Opis obliczenia ceny.

Cena musi uwzględniać wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia. Należy podać cenę brutto wyrażoną cyfrowo
i słownie w złotych polskich  Oferta powinna zwierać cenę netto, wartość podatku VAT, cenę brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia.

1. Opis sposobu przygotowania oferty.

Wypełniony formularz oferty cenowej powinien być opatrzony pieczęcią firmową oraz czytelnym podpisem Oferenta, a także zawierać adres siedziby firmy, numer NIP, numer telefonu oraz adres e-mail.

Formularz oferty cenowej stanowi Załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego.

1. Realizacja zamówienia, termin i sposób płatności.

Oferent w przypadku wyboru jego oferty zobowiązany jest podpisać umowę w miejscu
i terminie wskazanym przez Zamawiającego. Dostarczenie przedmiotu zamówienia przez Oferenta nastąpi w terminach zgodnych z podpisaną Umową.

Płatność nastąpi przelewem w ciągu 30 dni od otrzymania faktury VAT na Partnera projektu:

Nabywca: Powiat Dzierżoniowski

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów

NIP 882-212-54-82

Odbiorca: Starostwo Powiatowe

Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów

1. Oferty należy złożyć w Biurze Stowarzyszenia, 58-200 Dzierżoniów, Rynek 36 lub przesłać drogą pocztową na ww. adres w terminie do 05 marca 2018 r. do godz. 12:00.  O terminie wpływu decyduje moment wpływu oferty, udokumentowany adnotacją na kopercie dokonaną przez pracownika Zamawiającego.

• nazwa Oferenta, adres oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail)

• dopisek: Oferta – na wykonanie materiałów informacyjno-promocyjnych w ramach projektu pn. „Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, poprzez wyposażenie
    i adaptację pracowni szkół zawodowych z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego”.

Otwarcie ofert odbędzie się w Biurze Stowarzyszenia Ziemia Dzierżoniowska,
(ul. Rynek 36, 58-200 Dzierżoniów) w dniu 05 marca 2018 r. o godzinie 12:15.

Realizacja przedmiotu zamówienia musi być wykonana zgodnie z:

1. Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta programów polityki spójności 2014-2020

w zakresie informacji i promocji;

1. Kartą wizualizacji Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Dolnośląskiego na lata 2014-2020;

1. Księgą identyfikacji wizualnej znaku marki Fundusze Europejskie i znaków programów polityki spójności na lata 2014-2020;

Dokumenty w/w dostępne są na stronie internetowej – www.rpo.dolnyslask.pl zakładka – Realizuję projekt/artykuł – Poznaj zasady promowania projektu.

1. Umieszczone na tablicach napisy i znaki graficzne powinny być wykonane w sposób trwały i czytelny, umożliwiający wyeksponowanie w szczególności tablicy informacyjno-pamiątkowych, etykiet samoprzylepnych oraz roll-upów, przez cały okres trwałości projektu (minimum 5 lat).

2. Logotypem obowiązującym dla RPO WD 2014-2020.

Umowa – projekt

Ogłoszenie o udzielenie zamówienia publicznego Nr SZD.ZP.1.2018 (1)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Nr SZD.ZP.1.2018

Formularz oferty cenowej Nr SZD.ZP.1.2018

Sporządziła: Joanna Zjawin

PRACOWNIE NA MIARĘ XXI WIEKU

FEPR-DS-UE-EFRR-kolor

W miesiącu grudniu zakończyły się wszystkie prace związne z realizacją Projektu pn.:

"Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną poprzez rozwój infrastruktury szkół ogólnokształcących z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego".

Projekt o wartości blisko miliona złotych współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Środki na jego realizację udało się pozyskać dzięki współpracy Stowarzyszenia Ziemia Dzierżoniowska oraz Powiatu Dzierżoniowskiego.

Więcej o Projekcie w zakładce "Realizowane Projekty"

pracownie-ILO-10

źródło – Powiat Dzierżoniowski