Dzienne archiwa: Kwiecień 19, 2016

PROTOKÓŁ z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Dzierżoniów, 18 kwietnia 2016 r.

SZD.ZP.10.2016

PROTOKÓŁ

z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

na opracowanie studium wykonalności dla projektu:

„Nowoczesna szkoła – inwestycją w przyszłość” – rozwój infrastruktury edukacyjnej

szkół podstawowych i gimnazjalnych w Powiecie Dzierżoniowskim

poprzez adaptację i wyposażenie  pracowni matematyczno-przyrodniczych i cyfrowych

w sprzęt oraz pomoce dydaktyczne.”

1.Zamawiający:

W dniu 8 kwietnia 2016 r. ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia publicznego zostało opublikowane na stronie internetowej stowarzyszenia www.stowarzyszeniezd.pl w dziale „ogłoszenia” oraz zgodnie z regulaminem wewnętrznym udzielania zamówień publicznych wysłano zaproszenie do dwóch potencjalnych wykonawców. Potwierdzeniem wykonania ww. czynności są dokumenty stanowiące integralne elementy postepowania.

2.Lista ofert:

W dniu 18 kwietnia 2016 r. o godz. 15:00 dokonano otwarcia ofert. W terminie wpłynęła tylko jedna oferta

Lp.

Oferent

Kryterium doświadczenie

(PLN brutto)

1

Dolnośląskie Centrum Rozwoju Lokalnego s.c. Paweł Kieruzal, Przemysław Wojcieszak

Siedziba: Jedności Narodowej 45b, 50-260 Wrocław

spełnia/nie spełnia

17 097 PLN

3.Rozstrzygnięcie:

W odpowiedzi na ogłoszenie wpłynęła tylko jedna ważna oferta, która spełnia kryteria dostępu. Kwota oferty nie przekracza wartości szacowanej zamówienia.

Zamówienie zostaje udzielone firmie:

z siedzibą ul. Jedności Narodowej 45b, 50-260 Wrocław, za kwotę 17 097 PLN brutto

1. Uwagi: Po terminie wpłynęła jedna oferta, którą pozostawiono bez rozpatrzenia.

Sporządził:

Ewelina Kuduk